Hakkımızda

    Temelleri 1975 tarihinde Sayın Mustafa SAYGILI tarafından atılan firmamız, bir aile şirketi olarak ilgili sektörlere hizmete devam etmektedir.
 Maden makinaları, özel makina siparişleri ve makina parçaları gibi iş konularında sektörlere hizmat vermekteyiz. Tecrübe ve bilimsel çalışmaların neticesinde makina ve yedek parçalar imalatında müşterilerimizi kaliteyle buluşturuyoruz.
 Özel müşteri istekleri dışında bütün makina ürünlerimizde kendi bilgi birikimimizden kaynaklanan tecrübe birikimimizi ve teknolojiyi kullanıyoruz.

Üretimin her aşamasında fiziksel ve mekanik özellikler kalite kontrolünden geçmektedir. Kayseri Yeni Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren şirketimiz, makina ürünlerinin yanı sıra cevher hazırlama makineleri de üretmektedir. Üniversite-Sanayi işbirliği ile komple cevher hazırlama tesisi kurma kapasitesine ve bilgi birikimine ulaşmıştır.

 Müşterilerimizin çok zor coğrafya ve ağır çalışma koşullarında faaliyetini sürdürdüğü bilinciyle, ürünlerimizde her zaman kaliteyi ön planda tutuyoruz.
 Zamanından önce aşınan her parçanın işletmeyi ne kadar zor durumda bırakacağının ve üretim kaybına sebep olacağının bilincindeyiz.
 Şirketimiz yurt içerisinde birçok kuruluşa hizmet etmenin gururunu taşıdığı gibi dolaylı ve doğrudan aranan ve güvenilen bir marka haline gelmiştir.
Hakkımızda